Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizení lišt v MS Wordu 2000

Známá dala tisk obálky, Word se zablokoval. Provedla restart W_XP a spustila Word - nejsou v něm (dokumentu prázdném i napsaném dříve) lišty " Kreslení, Standardní, Formát" ani ostatní a nelze ani zobrazit jejich výběr. Ve výběru jej jen "web, Vlastní". Děje se tak u prázdného dokumentu, při otevření napsaného dokumentu i při psaní nové zprávy v Outlooku. Problém je jen u jejího účtu s právy USER, např. v účtu Správce s admin právy je vše v pořádku. Kdysi se to už stalo a nepomohla přeinstalace MS Office, řešili to přeinstalací OS. Dá se s tím něco dělat?

Tak jsem odinstaloval, oskenoval pro jistotu Superantispywarem, pak Ccleanerem, znovu nainstaloval a to samé. Odinstaloval, spustil Cleanreg3, nainstaloval. To samé. Kdybych zkusil jinou verzi MS Office (97,2003) - spravil bych to tím nebo by to převzalo (chybné) nastavení?