Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc s konfigurací

Dobrej.Prvně bych se chtěl zeptat jestli a o kolik vyjde sestaveni si svyho pc levněji než komponenty v cajku v casu a jestli neznate nakou stranku na ktere by s tím pomohli.Jako kde by popsali posupy a napsali co na jakou zakladni desku de.Prostě sem laik a chtěl bych poradit od zakladu dik asasin

autor tady nebyl.Heled šel by cenově do 8 litru aby na tom šli trebas gta 4? čili aspon
Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz / AMD Athlon X2 64 2.4 Ghz
RAM: 1.5 GB
Miesto na disku: 16 GB
Grafická karta: nVidia 7900 256 MB / ATI X1900 256 MB

.A mam teda prvni najit case a podle jeho rozmeru do něj zakladovku a podle ty do ni až ty zbyly komponenty? dika za reakce asasin

to co si napisal su minimalne poziadavky na GTA4 podla autorov hry. to znamena ze hra pojde na minimalnych detialoch v nizkom rozliseni, pravdepodobne s malym FPS. GTA4 je jedna z mala hier, co vyuziva 4jadra. je dost hw narocna. pri lacnom PC si moc nezahrajes.