Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox cookies

Defaultne mam vo FF 1.5 zakazane cookies. Problem nastane ked sa chcem prihlasit na mail do yahoo- vypise mi, ze musim povolit cookies aj napriek tomu, ze vo nastaveniach mam vynimku pre www.yahoo.com.

Takže řešení (Firefox 1.5):

1/ Nástroje - vymazat důvěrná data (včetně cookies)
2/ Nástroje - možnosti - soukromí - cookies - povolit serverům nastavovat cookies
3/ přihlásit se na yahoo - nyní to snad půjde :)
4/ vlézt znovu do menu Nástroje - možnosti -soukromí - cookies
5/ zmáčknout tlačítko správce cookies
6/ tady uvidíš nově vytvořené cookie a adresu serveru
7/ nyní dát tuto adresu do výjimek a znovu standardně zablokovat cookies