Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HD 3850 S-VIDEO

Kopil jsem si grafiku Ati radeon HD 3850 DDR3 512mb a dostal jsem kní s-video kabel na kterém jsou 3 barvy
červená,zelená,modrá nevíte kterej kýbl je co?Když jsem zkoušel připojit televizi nebo fotoaparát tak mi to nějak nejde,program z přiloženého cd mám nainstalovaný

To je RGB "kýbl". To je ti (pro tve ucely) k prdu. Potrebujes standardni S-Video kabel (v obchode za tricet korun), ktery strcis primo do S-Video vystupu karty (nebo do dodane /?/ redukce) a druhy konec do TV (podobna dira), kde nasledne zvolis onen vstup jako aktivni. Budes jeste potrebovat audio kabel, neb S-Video zvuk neprenasi. No a fotak k tomu skutecne nepripojis...

Ma-li tvuj televizor (projektor) tento vstup, jedna se o nejkvalitnejsi zpusob privedeni analogoveho videa (delaji se i redukce RGB/SCART, ale TV to musi podporovat). Nema-li, vol digitalni vstup (HDMI - tim "dostanes ven" i audio), pokud nema ani ten, zvol S-Video. Do kompozitniho vstupu (zluty cinch) to ani nestrkej - hnus.