Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavení poštovního klienta

ahoj,mozna pro mnohe z vas trivialni otazka,ale nyní se zanzim nastavit postovního klienta pro odesílaní emailu a porad me to nejde,píše mě to chybu v adrese serveru.nevim co tam mám napsat bude to asi tim ze jsem tam nechal puvodní nastavení mail.firma.cz

dekuji za radu

mam windows XP
provider UPC
mailovy ucet mam na seznamu.

Nyní to po me chce heslo pro muj ucet **** na smtp.upcmail.cz
a kde presne to mam prosim nastavit?
pouzivam mozila thunde.
Nástroje-nastavení účtu-nastavení serveru..???

dík