Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Softver pre planovane napalovanie

Zdravim, potreboval by som nejaky softver, ktory by sa dokazal tvarit ako sluzba, pripadne nenarocna minimalizovana aplikacia, v ktorej by sa dokazal nastavit urcity profil napalovania (tak ako je to v Nere) a nasledne presny cas kedy ma napalovat - napr. kazdy den o 12:00. Aplikacia by mala byt najlepsie minimalizovana do systrayu, aby nerusila pri beznej praci. Existuje nieco take?

Tak nakoniec som si povedal, ze co si budem do kompu instalovat dalsie programy, kuknem na to co mam v PC ze co dokaze. Tak som zistil ze Nero sa da spustat aj cez prikazovy riadok cez nerocmd.exe. Tak som sa v tom povrtal a nakoniec mi zafungovala tato kombinacia prikazov:

nerocmd.exe --write --dvd --drivename f --iso MY_VOLUME_NAME Z:\*.* --recursive --detect_non_empty_disc --tao --force_erase_disc --real

Je to na kazdodenne napalovanie dat z disku Z:\ na dvd.