Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám problém s inštaláciou flash player.

Mám s tým veľký problém, nejdú mi prehrávať videá na youtube. Mám nainštalovaný Applian FLV player, ale už mi ani to nejde. Ak si sťahujem Flash player z netu, tak mi vyhodí po stiahnutí niečo také: Extract: error writing to file C:/DOCUME1/Juro/Locals1/Temp/nsq2D.tmp/browser_lis ting.ini

Prosím, poraďte

Otvor si tento pocitac. Hore je menu. V tom menu su nastroje (tools alebo tak nejak druhe zprava), v tom menu je uplne naspodku moznosti zlozky. Tam je druha karta zlava zobrazenie, vela zaskrtavatok. tam si skontrolujes ze volbu skryte subory a priecinky (hidden files and folders) mas prepnutu na tu druhu moznost "show hidden files and folders"
a ze moznost "skryt chranene subory operacneho systemu" ("hide protected system files" alebo tak nejak neni zaskrtnuta). Obe volby su relativne navrchu (6te a 8me odvrchu). A potom OK a napis ci uz vidis to local settings.

aha v anglictine su body obnovenia system restore points, takze chod do tento pocitac, pravy klik na C: - vlastnosti, tam hned vedla grafu je tlacitko vycistenie disku, pockat, prepnut na druhu kartu a tam posledne tlacitko naspodku by malo byt v sekcii system restore a pri tom tlacitko clean alebo delete tak to zmacknes a potvrdis ze ano.

a este posledna vec, ovladacie panely - system, karta upresnit (neviem anglicky preklad, su na nej 3 rovnake tlacitka pod sebou, kliknes na vrchne, tam prostredna karta, a spodne tlacitko (malo by byt v sekcii "virtual memory") a napises nam ze kolko tam mas nastavene v okienkach (minimal, maximal) a aj ze na ktorom disku je. To sa da prehodit na disk D: a tym sa da usetrit na C: aj 1GB.

Virtualnu pamat
klikni na C:
klikni na "do not use virtual memory"
klikni na D:
klikni na ten vrchny radiobutton ("vlastna velkost") aby sa tam dali zadavat tie 2 okienka a zadaj tam minimum napr. na 512 a maximum na 2048. Predpoklad ze na disku D: je aspon 2GB volne miesto (je?) ak neni na D: 2GB volne tak s D: nic nerob a klikni na E: a nastav to na nom tak jak som pisal.