Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WiFi router

Dobrý večer,

V tomhle se moc nevyznám, takže potřebuji vědět jestli to chápu dobře
tento WiFi router:
http://www.aukro.cz/item759817472_wifi_router_ap_w ds_429_kc_zaruka_3_roky.html
bude možné použít tímto způsobem?

Mám připojení k internetu přes wifi které vysílá obec.
Namontovali mi anténu a dali mi přijímač do kterého anténa vede.
Z toho přijímače je výstup přímo do síťové karty v počítači.

Funguje to tedy tak že ten výstup z toho přijímače půjde zapojit do tohoto routeru a přes
wifi vysílat po domě?

Děkuji za každou odpověď

Ano funguje to tak (je dobre ale nastavit si ten router - sifrovanie WPA, zvolit nejake heslo). Je mozne ze tvoj provider blokuje pripojenie ineho zaridenia (podla MAC adresy), v tom pripade bude nutne bud naklonovat MAC tvojho PC do routera (v jeho nastaveniach), alebo kontaktovat providera nech zmeni tu povolenu MAC na MAC toho routera.

Z aukra by som radsej nic nekupoval.