Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor nenabíhá (pomůže odpojit jen baterii cmos)

Vždy když kdykoliv zasáhnu do střev PC ať už čištění od prachu nebo cokoliv odpojím a zase připojím tak mi nechce naběhnout monitor.Vše běží,ale monitor je mrtev.Tak musím prostě asi na hodinu vyndat baterii cmos (půl hodiny je málo) a monitor zase najede.Vždy si dávám bacha na statickou elektřinu,ale prostě jakýkoliv zásah mi vyhodí monitor.Nevím co by to mohlo vůbec způsobovat.Už se s tím podotýkám přes půl roku už mne to štve.Váš nápady ???

pozri si na stránkach asrock,či je vôbec grafika medzi podporovanými pre danú dosku s momentálne prítomnou revíziou biosu,dosky od asrock s prvými pci express čipsetmi obvykle mali podporu len pre presne vybrané modely grafických kariet od presne vymedzených výrobcov,pokial sa tam strčila karta od výrobcu,ktorý nebol na zozname,obvyke sa vyskytli aj rôzne,dopredu ťažko odhadnutelné problémy