Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Linux

Který linux by byl nejvhodnější pro Pc sestavu s těmito parametry.

Procesor- AMD Athlon XP - 1,7 Ghz
Ram - 256 MB
Grafika - Nvidia Ge-Force 2 64 MB
HDD - 160 GB

Otazka je polozena zle. Samotny linux (jadro) nema prilis velke naroky na hw. To, co zatazuje pc su graficke prostredia GNOME a KDE, ale tam sa ist cestou nizsich verzii. Ak by pc neslapalo uspokojivo tak si instalujem proste starsiu verziu.