Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno přípona pdf

Ahoj,prosím,mám na notebooku nainstalované Office 2003,adobe reader,acrobat reader,ale nejde mi otevřít přípona pfd.Zkoušel jsem stáhnout acrobat reader 9,1,ale chce to po mě heslo,přitom je to free.Poradíte mi prosím?Díky M.

právě jsem zjistil,že mi to nejde otevřít ani na pc,opět jsem stáhnul acrobat,ale tady se normálně nainstaloval,žádný heslo to po mě nechce,ale při otevírání mi to hlásí,že je soubor poškozen.Ale to není,protože jsem ho teď otevíral ještě na jiným notebooku.