Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD Phenom II X4 965 Black Edition

Ahoj
jednou sem se tady dočet že ve spojení zakladní deska cpu nesmí - nemá nevím být vykonostní spád nebo něco tak. Kamarád chtěl po mě abych zistil jestli to jde jenže nejsem si jist. Chtěl by tento cpu AMD Phenom II X4 965 Black Edition a stejnou desku jako já Gigabyte GA-MA770-UD3 (rev. 2.0) jenže muj cpu '' žere '' pouze 125W kdežto tendle 140W. Pujde nebo nikoli díky

v tabulce je AMD Phenom X4 9950 a ten má 140w, rovněž výrobce u desky říká 140W. Jediný v čem by mohl být problém že to nepozná bios. Tuhle desku bych pro ten procesor zvážil, sice není zrovna špatná ale asi už bych šel do AM3 a DDR3