Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavení dvou routrú

Dobry den prosim o radu.

Mam UPC - routr 1- z vystupu 30m do -routr 2 s Wifi . Routr 2 z neznameho duvodu nezdili internet . Drive to fungovalo bez nastaveni, po mem zasahu uz nejde internet.
Problem asi bude v nastaveni, totiz kdyz routr 2 pripojim za modem tak funguje. predem dekuji.

dá se druhý router využít jen jako switch, bez wan vstupu.
anebo: nemá druhý router možnost režimu bridge (a vypnout mu dhcp)? ip by tak přiděloval jen první router (ještě lépe: vyprdnout se na dhcp úplně, a nastavit ip počítačů ručně - z rozsahu routeru1).