Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafiku okolo 2000,- Kč?

Nazdar.Vyměnuji grafarnu v pc za starou.Nestaci mi ani na gta 4.V me kase je okolo 2000 kč.Jakou byste mi za tuto častku doporučili jako nejvykonější v pomeru cena/vykon? (pci expres x16 2.0 ??) dik za reakce
Změna předmětu, původně: pro grafárňáky (karel)

To je dneska nějaká moda hrát hry kvůli grafice? ::) Kde jsou ty časy, kdy šlo o hratelnost a zábavu? Ano, chápu, že je hezké, když hra i pěkně vypadá, ale nemám-li na to potřebný počítač, snížím detaily a hraju. Je-li to hra, co za něco stojí, tak si ji musím užít i na minimální detaily, takže tvrdit, že si GTA4 nezahraju, protože to nepojede dobře na středních detailech...