Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilní operátori sa nám premenuvávajú a nič nové nenosia

Teraz sa to to na Slovensku točí okolo vstupu tretieho mobilného operátora na trh. Teraz som našiel článok na nete v Sme z dnešného dňa. Vraj Vodafone uvažuje o vstupe na slovenský trh. Samozrejme mapa pokrytia ich sieťou je v článku. Lenže teraz ma tak napadá, že takto nám vnucuje svoje mapy aj Orange a T-Mobile a čo z toho máme? Roaming pre predplatené karty v Čechách je pri volaní z Čiech do Čiech taký výborný pri T-Mobile, že až 38 Sk / min.

www.t-mobile.sk/c1/pdf/stiahnite_si_brozuru/cennik _easy.pdf strana 9 tohto cenníka.

Ja som zatiaľ nepocítil žiadnu výhodu toho, že sa EuroTel premenoval na T-Mobile. Vy máte tiež takú neskutočnú radosť z toho, že sa nám premenuvávajú operátori a pchajú nám tu svoje mapy? Podľa mňa nič nové nepriniesol so sebou. Povedal by som, že ešte Orange tak trochu aj priniesol. Máme vyššie ceny na Prime a Oddychové minúty na Paušáloch. T-Mobile len znížil ceny na pevnú linku.

Aké máte z toho pocity vy? Prípadne naši susedia z premenovania Oscaru na Vofafone?

Využij toho. Hned jim napiš, že na svém pozemku ten jejich signál nechceš, ať si ho strčí za klobouk, že tě z něj bolí hlava a tak.
Pokud ti tam ten signál budou pouštět i nadále, najmi si právníka, dej mu 50 % z vysouzené částky a zažaluj je o 10 000 000 Sk.

Msx, shodou okolností jsem byl loni v na dovolené v Tatrách. V Patrii seděl vedle nás u stolu nějaký naftový šejk ze Spojených arabských emirátů, který měl takový zvyk, že každý večer volal mobilem skoro celých 5 minut do emirátů, co je doma nového.
Zřejmě asi nevěděl, co je to roaming. Pak už jsem jenom někde slyšel, že po návratu do vlasti na jeho majetek vyhlásili konkurs.