Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pc se nerozběhne

Ahoj, sem u strýce na pc a potřebuju poradit, pc se mu nechce rozběhnout, pokud ho pouštím normálním způsobem tak se zasekne ve chvíli kdy se postupně rozsvicí logo windows xp a nejde dál, stav nouze se nespustí vůbec... Co stim? Díky... Xp sp3

pro informaci zde přidáávám, že švagr oooonoho dotyčného co mu pc patří pc oporavil, on to otevřel a prej bily všude na půl zapojený kabely, a že prej dokonce ve větráku ve zdroji byly 2 obyčejný gumičky :-D, jedno rozlomený párátko, a ohromná vrstva prachu :-D od teď už bud000000 hodnej, nebo v prístim životě budu pc mého strýce :-D:-D )sem opilý)