Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobile intel 4 express chipset family

Dobrý den, nedávno jsem si koupil notebook...říkal jsem si že to bude nějaká pecka,ale ona to ani tak pecka nebyla :D....je tam totiž v něm integrovaná Mobile Intel 4 Express Chipset Family grafická karta.a na všelijakých forech jsem našel, že je to strašná sr***a. a někde jsem zas slyšel že do toho chipsetu lze zakoupit nějaká ATI grafika.Prosím poradtě.

Nejde. V okay muzes vratit vyrobek do 30dnu bez udani duvodu a vrati ti penize.
Proc sis myslel ze to bude pecka ? Je to A(u)sus ?