Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel 2003

Ahoj, z niceho nic v tabulkach v excelu nemohu preskakovat do stran na jine bunky, misto toho se mi to posouva cely. Takze pokud chci sipkou preskocit napr vpravo, tak se mi posune cely list/stranka a oznacena bunka zustane puvodni. Nevite nekdo kde se to vypina abych mohl normalne preskakovat sipkama do stran?

Diky.

Ak chcete, aby sa aktívny výber pri presúvaní po hárku premiestňoval, presvedčte sa, či je funkcia Scroll Lock (uzamknutie posúvania: pri zapnutom uzamknutí posúvania sa po stlačení kurzorového klávesu neaktivuje iná bunka, ale posúva sa celý hárok. Uzamknutie posúvania možno vypnúť stlačením klávesu Scroll Lock.) vypnutá. Ak je funkcia Scroll Lock zapnutá, používanie navigačných klávesov nemá vplyv na aktuálny výber.

Zdroj: Riešenie problémov so zadávaním a výberom údajov na pracovnom hárku