Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ach ty hesla.. - ztratil jsem heslo k Windows a nebootuje mi žádné CD

Hezký den všichni obyvatelé fóra. Měl bych jednu žádost o radu. Kvůli neopodstatněnému pocitu paranoii jsem si zahesloval na notebooku přístup do Windows, jak už to tak v těhle pohádkách bývá, heslo jsem zapomněl. Zkoušel jsem nejdříve spustit jeden program na smazání hesla( www.pcloginnow.com ), který mi doporučil kamarád, bohužel cédéčko (ani po nastavení v Biosu) nebootuje. Následoval pokus s reinstalací OS, ani tehdy CD, překvapivě, nenabootuje. Neměl by nějaký zkušený uživatel radu? Děkuji za všechny smyslupné odpovědi.

Nastavení Biosu: http://img202.imageshack.us/img202/4508/img0826.jp g
I přesto, notebook stále nebootuje to co by měl...
Změna předmětu, původně: Ach ty hesla.. (DWarf)

vyčisti čočku mechaniky, až začne z originálky i z nově vypáleného cd bootovat.
boot cd vypaluj co nejnižší rychlostí: mechanika se teprve rozbíhá, a už má čtením zjistit že jde o bootovací cd (s rozostřenou stopou díky vysoké vypalovací rychlosti) - jinak začne bootovat z disku.
no a pak nějaký ten soft pro výmaz hesla...

kdyby to byly xp home, bylo by to lepší, protože by určitě nešlo o účet administrator.