Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepřehaji video .mpg

Mám jedno video typu .mpg o velikosti 1.8MB.Přehrávače WMP11, GomPlayer, Nero ShowTime ho přehrají bez problémů.Ale KMPlayer ho přehraje hrozně zrychleně asi za 1s místo 10s a VLC Media Player ho nepřehraje vůbec.Nevíte kde je zrada ??? Vista H.P.Kodeky mám CCCP

Obvykle userovi stačí, pokud video přehraje alespoň jeden přehrávač.
Nehodláš snad každé video přehrávat v 5 různých playerech? :-)
Zkus novou verzi KMP a VLC, taky u KMP můžeš zvolit, aby použil svoje
kodeky nebo ty ve Windows. Nakonec klidně to mpg překonvertuj do avi
třeba v Avidemuxu.

Dlouhou dobu jsme používal jen GomPlayer s naprostou spokojeností a teď jsme přešel na VLC,protože je o mnoho rychlejší při otevírání videí než GomPlayer.Ostatní přehrávače nepoužívám jen mne zarazilo při vyzkoušení proč to nejde otevřít a tak jsem zkusil jiné.S ostaními mpg. problém nemám.Zkusím ho převést až budu doma na to avi a uvidím.Díky za tip