Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem černa obrazovka

Dobry den,prosim o radu mam notebook acer 3103, a ted se my často stava ze pri zapnuti je pouze cerna obrazovka,vubec nic tam neskoci,vypnu Pc a zapnu a treba az na po 5 nabehne WIn XP.
dekuji za jakoukoliv radu.Mam ho pres 2roky a jel bez problemu,jen ted zacal nekdy psat ze nepozna usb zarizeni kdyz tam neco dam a ted te cerna obrazovka .

nestabilita hardwaru, ztrata kapacity kondenzátorov - vytečené ?
sám s tým neurobíš nič, daj to niekomu otestovať a podľa toho čo ti povie asi rozpredať na diely,

Pri troche štastia cez 2000 za diely dostaneš,
display-800
disk 400
RAM-300
DVD-300
napájač-300,