Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyby v paměti a registru

Dobrý den,
poslední dny mě zlobí počítač... Vždy, když zapnu počítač, nahlásí mi chyby v paměti (nelze provést operaci read) a hlavně mě hlsí chybu v registru HControl, což má vlastně za následek to, že nemohu přepnout notebook na LCD apod. Nevěděl by někdo, v čem je chyba?
Log z HiJack mám prý čistý...

Všem autorům nápadům děkuji ;)

tak nějak jak píše předřečník. zkontroluj správce zařízení že nikde nejsou otazníky, ale hlavně si projdi všechny chyby v prohlížeči událostí (eventvwr.msc) a sleduj co píšou.

paměť si můžeš i otestovat, jsou ke stažení různá ultimate boot cd s memtestem.

ale tvůj problém může být například v přeinstalovaném systému bez záplat, s chybou ovladače zvukovky realtek hd audio (ms něco zprasil), odstraňuje např servicepack 3 pro xp.

když ti to hlásí chybu v registru hcontrol, neškodilo by ji uvést ať je jasné o co konkrétně jde. ostatně v tom prohlížeči událostí bys tu chybu měl najít taky.

a když sebekriticky povypínáš polovinu blbostí které se ti automaticky spouští po startu (ať už v msconfig.exe nebo přes ten hijackthis), možná ti zázračně odpadnou problémy s nekompatibilitami jakýchsi procesů v ram.