Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem XML to BMP

Zdravim,
co mám dělat s xml souborama?Stáhnul sem si toto: offlinemaps.codeplex.com
,abych měl mapy k dispozici i bez internetu.Program to dokáže naripovat,ale do formátu xml.Tak teď nevim,co s těma souborama mám dělat,když bych je potřeboval spíš jako obrázky.

díky za rady.

To je právě problém.Když budu potřebovat větší radius mapy,tak bych to musel snímat po kouskách a následně spojovat.V tom se ztratim.
Tenhle program by měl sejmout celou označenou oblast,ale ukládá to do xml.Tak nevim..