Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HD Videa

Dobrý den,
dostal sem se k videu s vysokým rozlišením a koncovkou TS, ale nedokážu ho přehrát bez "řádkování" (viz. obrázek). Grafická karta by měla takové rozlišení bez problémů zvládat. Nevíte v čem to přehrávat abych se vyvaroval výše zmíněnému a níže přiloženému efektu?
Děkuji

pokial myslis adresar VIDEO_TS a subory v nom, zvyknu to byt video subory z DVD. skusal si viac playerov? napriklad GOM player? ten ma integrovane kodeky. alebo VLC. napis svoj player, kodeky, a ci to video je jeden abcx.ts subor alebo DVD adresar s viac subormi?

Je to video soubor, ne adresář. Zkoušel sem mnoho převhrávačů. Používám KMPLayer se zabudovanými kodeky. VLC se totálně sekl a GOM player se také proužkuje ale o mnoho méně(viz. příloha). Při přehrávání v GOMu ale jede video sekavě (cca 12fps). Vypadá to tedy jako by moje grafická karta zvládající Crysis na "Vysoké" detaily nezvládala toto video 1440x1088. Jiné video 1280x720 ve formátu MKV a bitrate 9Mbps zvládá bezproblémově.

EDIT:Napadlo mě že si možná grafická karta neví rady s videem, které má vyšší rozlišení než je maximální rozlišení monitoru.

Vypadá to tedy jako by moje grafická karta zvládající Crysis na "Vysoké" detaily nezvládala toto video 1440x1088

To, ze zvlada crysis je bezpredmetne, nakolko akceleracia HD videa potrebuje HW a SW vybavu. AK mas napr. geforce 8800GTX, tak tie nevedia akcelerovat HD, nakolko im chyba VP2 cip na to. Takze zalezi od grafiky. Dalej potreebujes poriadny prehravac, ktory to vie cez grafiku akcelerovane pustit - tu sa najviac osvdcil Media player classic home cinema.

Kdysi jsem měl za to, že TS znamená transport stream, tj. videodata zabezpečený pro přenos zarušeným kanálem. Kromě vlastních dat tedy i info potřebný k opravě.

Zkusil bych ten soubor předhodit aplikaci, která by ho dokázala demuxovat, např. v javě běžící (starší) ProjectX.

Pak to zabalit do nějakýho kontejneru MKV, AVI a atd.

Možná se ale vyjádří znalci, že se v tomto příppadě mýlím. Je to možný.

Pavel