Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozlišení při staru po nainstalování cod4

Tak sem tu zase,
naistaloval sem si demo Call Of Duty 4 a ve hře nastavil rozlišení 1280x720 (při větším není hra plynulá).., zatímco rozlišení monitoru je 1440x900. No a při každém restartu, nebo jen probuzení z uspání či hibernace se mi rozlišení monitoru změní podle na 1280x720.., něco podobného sem tu už řešil: http://pc.poradna.net/q/view/428487-zmena-rozlisen i-pri-startu
A protože to není problém jen Call Of Duty 4, ale byl to i problém v Rise Of Nations, tak musí být něco špatně. Co s tím mám dělat?

jinak konfigurace pc - ntb Asus M51Sn:
Windows Vista Home Premium
Intel Core 2 Duo 2,4GHz (T8300
3GB DDR2 667 MHz,
nVidia GeForce 9500M GS
ovladače i rozhraní DirectX mám aktuální

mám to sami taky my to nejde nevim proč když si to dám přes tv tak to jde ale jak si to pusstit přes monitor tak to nejde a měnil sem rozlišení jenom mě to pustí do menu a když chci hrat online tak už to z tmavne obraz a njede rozlišení