Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou pc sestavu?

Ahoj lidi,
rozhodl jsem si tedy, že si koupím novou sestavu pc. Jelikož dělám videostřižnu, práce s efekty v After Effects. Dále photoshop, illustrator, a další náročnější programy.

Nevím, která sestava by pasovala danému požadavku. Jinak hodlám investoval do počítače do 35tisíc korun.

Děkuji za vaše rady.

Jejda! Konecne non-parmen :-). Zacneme obecne a ve zkratce: na tvou praci budes potrebovat vysoky syrovy vykon CPU (tudiz i-7), vykonnou profi 2D grafiku (nejake Quadro FX), hodne rychle disky (kolegove odpusti, ale na data poradim RAID0 s black Caviary nebo single /veloci/Raptory pro zdroj - vysledek zvlast) a hodne pameti (osm giga ideal, muze byt i vic). Samozrejme 64-bit OS. Nepredpokladam, ze by se do te ceny mel vlezt monitor - to bychom byli s cenou nekde jinde.

Chtěl bych se zeptat poukoušel jsem se něco složit a chtě bych od vás vědet zda by to bylo použitelné na to co chtěl tazatel

Asus M4N72-E - zakladní deska
AMD Phenom II X4 955 - cpu
2 x Kingston HyperX DIMM DDR2 4GB 1066MHz kit (2x2GB) - RAM
Seagate Barracuda 5900.12 2000GB, 5900rpm, SATAII, 32MB, ST32000542AS - HDD
Fortron Everest 800W 80+ - zdroj
Arctic cooling Freezer Xtreme - chlazení
Eurocase ML Viper 3 - skřín
Pleomax ML-600G - myš
LG GH22LS30 - mechanika
Logitech Wave Keyboard - klavesnice
Sapphire Radeon HD 4890 1GB DDR5 - grafika
Asus VH226H - monitor
celé to je do 35 000 kč

jinak co tam je eště blbě

Skoro vsecko. CPU cpes do desky s nenativnim chipsetem. Disk neni velky (zadny disk neni dost velky!), ale zcela nevhodny - tohle se hodi tak do HTPC. Zdroj: Fortrony nejsou zas az tak "kuuul", jak si vetsina lidi mysli - tenhle Everest je vyslovene predrazeny kousek HW. Grafika je herni, i kdyz vubec ne spatna. Bizuterii neresim.

Mohu ti doporučit sestavu ad Applu pracovní stanice Mac Pro,která je pro stříhání náročného videa a převod velmi dobrá,sám ten počítač vlastním a nemohu si ho vynachválit,až na tu grafickou kartu co tam byla,tu jsem musel vyměnit,máš tam 2 velmi výkoné čtyřjádrové Xeony
http://store.apple.cz/IMC-Apple-Store/WebObjects/A sto.woa/wa/stockPageByName?name=macpro_early2009
index.html

Ovšem cena tohoto stroje je vysoká,ale pokud chceš maximální výkon mohu jen doporučit