Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přístup byl odepřen

Zdravím mám problém přeinstalovAL JEM CELÝ DISK a koupil nový na to starém jsem si nechal nějaká data z uživatelského účtu a těd když to chci otevřít tak mi to píše přístup odepřen nevíte někdo co stím je to pro mě moc důležité.děkuji

Já myslím, že problému porozumět lze. Nový systém ho nechce pustit k jeho starým datům na starém disku (patrně NTFS), jelikož si vytvořil nový účet (na nové instalaci na novém disku).

Řešení je jednoduché, v Průzkumníku klepněte pravým tlačítkem na ikonku starého disku a vyberte Vlastnosti. Na kartě Zabezpečení (nebo podobně) přidělte práva současnému uživateli.