Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CPU FAN ERROR

Ahojte!

Tak jsem se v tom zase hrabal. Vyměnil jsem celkem neúčinný chladič za jiný celkem neúčinný. Tedy je fakt, že ten nový nadělá mnohem méně hluku. Nicméně při každém spuštění systému (Win XP Home) mi to při výpisu nahlásí onu hlášku v názvu a k tomu: RESUME F1. Tedy musím pokaždé mačkat F1, abych nastartoval systém. Docela mi to vadí. Nevíte někdo prosím, co jsem zase proved'?
Dík za rady.

Tak jsem v BIOSu pátral a hledal a žádnou takovou volbu tam nemám. Mám trochu levnější a postarší desku i BIOS (Asus M2V-MX). Nicméně tentokrát mi to po restartu neudělalo. Nějak tuším, že tuto hlášku uvidím jen po studeném startu. Když bude CPU zahřáté, asi se mi to nestane (hádám). Asiže půjdu koupit čtyřpinový fan a bude po starostech...