Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prevod XVid na DVD a chyba AviSynth

Potrebuju prevest jeden XVid na DVD (nejde o kvalitu) pomoci DVD2SVCD s pouzitim free enkoderu QuEnc. Pri prevodu na me zacne hulakat AviSynth, ze mu chybi "FourCC XVid decoder". Kolega Google mi prozradil, ze nemam nainstalovany onen dekompresor (coz mam, nicmene jsem ho preinstaloval - a chyba je tam furt). Co, probuh, s tim?

Já převádím divxy do DVD pomocí Nero Vision Express, kvalita je výborná, prakticky shodná s původním divxem, převod trvá asi 3-5 hodin.
Co jsem slyšel tak DVD2SVCD nemá moc dobré reference.
Jsem si převedl pecky jako Tom a Jerry, nebo Pat a Mat a kvalita byla výborná.