Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teplota a grafika

Lidičky. Teplota na grafice 80°C je asi špatně co? Kamarád má Nvidia GTX275 a při spuštění OF (Operace Flashpoint) 2 mu prý teplota vyšplhá nad 80°C a vypne se obraz. Myslíte že tohle se dá uhrát na reklamaci, či to je jen problém v té hře? Dělá to jen u OF 2.

Kdysi jsem míval GF7200GS pouze s pasivem, která v klidu pohodlně udělala 75 °C. Nechci ani vědět, kolik topila, když jsem na ní pařil AvP2 nebo CS. Určitě hodně přes 80 °C. No a jela jak vzteklá. Jo, holt dneska už se takový fajnový věci nedělaj... :-D

Teplota je v pohodě. Mam GTX 260 a při hraní běžne dosahuji teplot od 80 do 83 stupňů. Doufám, že hra je originál, a ne nějaký rip z torrentů nebo warez stránek. Dal bych nové ovladače, zkusil to otestovat nějakým benchmarkem a uvidíš. Na reklamaci to s největší pravděpodobností neuhraješ.