Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čištění softwaru

Ahojky, můžete mi prosím někdo poradit?
můj poskytovatel netu mi přišel změnit smlouvu a řekl mi, že si mám
nechat vyčistit software. Ujistil mě, že jeho firma tohle čištění taky
dělá, a já ve své naivitě jsem mu PC dala. Jenže po vrácení mi jede
ještě hůř, pořád se seká a už si s tím nevím rady:-(

Ne všechno mi smazal a znovu nainstaloval, takže mám počítač jak kdybych si ho znovu koupila, akorát se strašně seká:-( a říkal, že mi ty věci, který tam chcu nechat zálohuje, a všechno vrátí do původního stavu, jenže mi tam zbyly jenom fotky a hudba, jinak všechno ostatní je pryč. Nejde to náhodou nějak vrátit?

můj poskytovatel netu mi přišel změnit smlouvu a řekl mi, že si mám
nechat vyčistit software.

Buď jsi tam měla spyware a rozesílala spamy /což se běžně stává,nás za takové zavirované počítače zákazníků připojenách přes nás taky popotahují/ a nebo jsi tam neměla nic a on si takhle shání kšeftíky.Každopádně to zkonil.