Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem recovery systemu notebooku ASUS F5Z

Zdravim,

chtel bych se zeptat na instalaci ntb. ASUS F5Z pomoci recovery.

Ke stroji bylo dodano Asus "recovery media" a CD s ovladaci. Nemam k dispozici bohuzel manual, tak bych se chtel zeptat, jak se pouziva.

V nekterych forech rikaji ze je na disku skryta partition a obnova se vyvola stiskem klavesy F9. Ve sprave disku bylo videt pouze disk C, D a 11MB zbatek. Zadna partition. Na DVD jsou mimo jine 2 soubory SWM (1,8 a 1,6 GB).

Mam to chapat tak, ze zadna skryta partition neni a instaluje se pouze z recovery DVD? Pokud mate nekdo pripadne nejake rady ohledne obnovy ASUS z recovery, dekuji za jejich sdeleni.

Prece jen s obnovou z recovery nemam zkusenosti a nechci poskodit pripadnou skrytou partition (pokud existuje...)

Predem diky.

Manuál se dá stáhnout na netu. Pokud ve správě disků partition vidět není, tak asi na disku není..přesvědčíš se o tom po stisku klávesy F9 :-) .Pokud se na disku měnily počty oddílů a nebo se nějak upravoval, bude asi nejlepší zazálohovat data a odstranit oddíly. Ze začátku to může vypadat, že recovery neprobíhá, protože si software na recovery kontroluje a formátuje disk. V neděli jsem dělal známému recovery na NB Asus- recovery byla celkem rychlá operace, ale pak následovala tříhodinová aktualizace Vist :-( .
Tenhle nb už tu byl v poradně kvůli instalaci Windows XP: http://pc.poradna.net/s/index/?page=3&text=f5z&que stions&replies&content&title

Prováděl jsem recovery na nějakém Asusu z Recovery CD a je to asi ta nejjednodušší operace, bohužel. Bohužel proto, že jsem si nemohl vybrat sw výbavu a systém byl po recovery zcela zapráskán nepotřebnými utilitami z dílen asusu a na jejich odstranění už jsem neměl trpělivost.