Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hack účtu icq?

Nastal takový problém, z minuty na minutu mi spadl qip a nejde se mi přihlásit na účet (přez jakýkoliv program). Píše mi to: nesprávný název účtu nebo heslo. :( to stejné se stalo zhruba během 10-ti minut i dalšímu kámošovi a dvěma bratrancům. Nové heslo si nejde poslat, protože můj účt je právě používán nebo co to... :( má někdo stejný problém ?

Čas od času se to stává.
Pokud nejsi doma na Pc nepoužívat "Uložit heslo".
Neotevírat odkaz poslaný třeba i od kamaráda pokud tě na odkaz sám neupozorní - "Posílám odkaz"
Nastavit autorizaci.
Existuje i virus na ICQ.
Přijímat zprávy pouze od tvých kontaktů.
A také existuje burza ICQ čísel kde se dá "hezké" číslo koupit.

Takže zálohovat - zalohovat - zálohovat kontakty.

Na nic, budu doufat že se z toho učtu odhlasi a podaři se mi vygenerovat nove heslo...Rusáky jsem neměl žádný, právě nato jsem si dával dost pozor, měl jsem zaplý i antispam,autorizaci...a heslo bylo kombinací velkých,malých písmen+číslice :-(