Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Standalone IE7 - chyba?

Hezký den,
nainstalovala jsem si podle tohoto návodu http://blog.web-stylove.cz/2007/01/msie7-standalon e-verze-pro-webdesignery.html
IE7 standalone verzi, ale spuštění skončí vždy chybovou hláškou a okno prohlížeče, které se potom otevře, se chová jako IE6, takže něco bude špatně:

[IE7_launch.JPG]

Dělala jsem vše přesně podle návodu, ale z omezeného účtu - vadí to? Kde v registrech si ověřím, že k nějaké popisované změně došlo? Standardně mám IE6.

Než toto vyřeším, můžete se mi prosím někdo kouknout na tento odkaz s drobečkovou navigací, jak se vám zobrazuje v IE7? Tady je odkaz:

janula.pce.sweb.cz

Na notebooku mám IE7 ale pouze lokálně (ntb k internetu připojen není ani nebude) a tam mi drobečkovou navigaci przní právě IE7 - jenom po změně velikosti zobrazení, navíc ten poslední zelený obdélníček má o pár pixelů nižší výšku a dvouslovné drobečky se nečekaně rozpůlí, jako by to byly drobky dva:
[drobecky_IE7.JPG]

Poradíte prosím, jak korektně nainstalovat IE7 standalone a jak u vás vypadá zobrazení mé drobečkové navigace v IE7?

Děkuji předem :)) !

Dělala jsem vše přesně podle návodu, ale z omezeného účtu

omezený účet slouží k normální práci.
instalace však bývá obvykle adminská činnost. čili instalace z omezeného účtu skončí na 96% nezdarem.
něco jde spustit i pod omezeným účtem pomocí "runas"/pravým myšem na instalátoru - spustit jako...
když to nejde, instaluj přihlášená jako správce - se všemi riziky spouštění softu z obskurních zdrojů s admošskými právy.

Bohužel ani instalace z admin účtu není to pravé ořechové, protože IE7 Standalone spustím právě jenom z toho administrátorského účtu 3-[
1) jak překonat toto omezení, když kvůli tomu nehodlám zaheslovávat domácí počítač?

[omezeni.JPG]

2) mohlo by pomoci zase odinstalovat IE7 Standalone a nainstalovat do vytvořené složky třeba v Dokumentech?

Díky moc za radu :-)