Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahoření absolutně tichého PC.

Jaký program (nejlépe free) byste mi doporučili na zahoření PC? Jde mi hlavně o test procesoru, pamětí, chipsetu, graf. karty a HDD. Chci vyzkoušet, jak dlouho to vydrží jet na plný výkon bez větráků.
;-);-);-)

No ale je to nějaký divný bechmark. Dal jsem testovat procesor, paměti, graf. kartu a pevný disk a během 1 hodiny, co tenhle program běžel mi klesla teplota pevného disku z 36 na 31 stupňů. To mi asi víc zatíží pevný disk to brouzdání po inetu, protože už mi tam teď zas teplota stoupla na 32 stupňů Celsia.
:?::?::?: