Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou zakladní desku...

Mám PC AMD Sempron , 2600+, 1.60GHz, 512 RAM
oper. sys. XP /serv.pack 3/

vypadá to že mne čeká výměna zakladní desky...původní je:
MSI K8T-Neo-V. MS -7032 /ver.1/

chtel bych se zeptat pokud neseženu tu stejnou, jaké jsou k ní alternativy
diky

Je to socket 754.Existuje jediná alternativa (aspoň o žádné nevím) a desky se už dávno nedělají. Doporučuji důkladně zvážit jestli to má cenu "lepit" nebo jestli popřemýšlet o upgrade deska+cpu+ram. Protože nový cpu do této desky už nedáš. Takže pokud ti nestačí výkon doporučuji určitě upgrade.

Základní deska ASRock K8NF3-VSTA (socket 754)
http://www.alcomp.cz/main.aspx?CLS=product&PNC_ID= 33&__page=0&__nav_del=&__nav_query=&__nav_add=46,1 96

edit: já tu základní desku ještě upřesním, montoval sem ji minulej týden ale prostě si nejsem úplně jistej názvem. Sehnat minulý týden u dealerů z polska šla.

a základní desky se nedají opravovat????? Muj problém je, že PC mám od synovce a už od nej to blbo v tom smyslu že se PC nedal vypínat přes nabídka START...dycky to samo nabíhalo, Nedávnoé mi menili zdroj a opravář mi řekl jen t, co už jsem delal sám...že jakmile se windows uložila bezpečne tak jsem podržel hlavní vypínač....takto to fungovalo až do ted...ale od včera už to nejde vypínat ani držením hlavního vypínače ...a musím to natvrdo vypínat tím sítovým malým vypínačem ze zadu co je..................