Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem EBAY - zkušenosti, registrace, důvěryhodnost?

ZDravím máte někdo zkušenosti s ebay? Funguje stejně jak aukro? Po registraci dojde dopis atd ?? Nebo jak si můžu byt jistý že zboží dostanu v pořadku přece jenom je to zahraniční takže to musí bejt složitý řešit pokud nastane problém. Díky za odpoved.

Změna předmětu, původně: EBAY problém
V dotazu žádný popis problému nevidím, tak jsem upravil titulek. (host)

stejný dopis jako od aukra, přijde i od ebay, cca do týdne ... uskutečnil jsem tam už několik obchodů a vše super ;-) i když záleží, na koho narazíš .. musíš si přečíst jeho komentáře ... čili jako aukro ;-)