Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC pro babicku

Zdravim,babi by si chtela koupit nejaký notas (dost šetří),chtěla by nějaký levný (do 8 000) , bude na něm dělat jen nějaké bankovní převody,takže žádnej extra výkon nepotřebuje,prostě budem mít jen internet (asi WiFi). Mohli by jste mi nějaký doporučit ? Slíbil sem jí,že jí nějaký vyberu,ale s notebookama nemám skoro žádné zkušenosti.
Předem díky.
Změna předmětu, původně: PC pro babycku
Změna kategorie, původně: Ostatní (L-Core)

a proč to musí být ausgerechnet notebook? Starší lidi s těmihle pekelnými bedýnkami mají strašné potíže - malé displeje, malé klávesnice, ovládání touchpadem.. Nakonec to končívá nastavenými maxibukvami, externí klávesnicí i myší a někdy i externím monitorem. A z notebooku je rázem desktop za trojnásobnou cenu s polovičním výkonem.

Osobně doporučuju pro starší lidi normální desktop s větším monitorem, který nemá malé pixely (tj. ne úchylárnu typu 22" LCD s HD rozlišením)