Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Před spuštěním Windows mi to napíše chybí systémový soubor

Čaw,potřebuju poradit jak nainstalovat soubor z cd windows zpět do HDD.
[mod]Změna předmětu, původně: Před spuštěním Windows mi to napíše chybí systémoví soubor (opravuji málokdy, ale tohle fakt nešlo vydržet) :-) (Zarniwúp)[/mod]

Buď srozumitelně popiš problém, nebo sem nepiš vůbec. Ksichtit se běž někam na libko.

Kde byly instalovány ty druhý Win, co jsou na druhým disku? Na tomto PC či jinde? Co se ti zobrazí před tím restartem?

Pavel

Windowsi na druhém HDD byli instalovány uplně na jiné PC ale na svím dalším pc když ho zapojím samotnej tak jede bezproblému.Před restartem se mi obrazí modrá smrt a sám od sebe se restartuje.

Jo přesně tak ale tomu bych se ani nedivil.Jenomže ten HDD na druhým PC funguje uplně bez problému.

Jo ale divej,mám dva PC na jednom ten HDD funguje a na druhém ne a ani na jednom ten windows instalovanej nebyl.