Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 7

ahoj, kdyz mam na cd normalne win7, tak jak si muzu vybrat verzi, kdyz mi to zadne nenabizi, nekde jsem cetl, ze se neco musi udelat, ale nevim uz co..

Jestli jsi stáhl trial zkušební verzi tak tam výběr není. Stejně tak jestli jsi někde sehnal verzi určenou např. pro partnery microsoftu (busines nebo ultimate). Verze RC nebo cokoliv staženého z internetu8-) taky nebude mít kvůli místu všechny verze v sobě.

Ten výběr verzí bude asi až ve finální verzi prodáváané v obchodě a pokud nezadáš instalační číslo objeví se možnost si vybrat.
Ty ale finální verzi nejspíš nemáš protože se ještě neprodává...

To, co se bude instalovat je v souboru EI.CFG.
Pokud ten soubor chybi, da ti to na vyber, co chces instalovat (a musi tam byt ty jednotlive skripty na tom DVD).
Vyjimka je verze Enterprise.

napr.
http://windows7center.com/news/how-to-install-any- version-or-sku-of-windows-7/

2mm_tank
....taky nebude mít kvůli místu všechny verze v sobě.....
o misto nejde, tam jsou jenom skripty pro jednotlive verze (instal. soubory jsou spolecne)..