Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Forum na internetu - jak nainstalovat phpBB?

Ahoj
poteboval bych vědet jak se přesně (prosim polopatě) májí dát soubory phpBB na sever? Skoušel jsem to přes total comander ale bez uspěchu koukal jsem na spicializovaný fora ale podle toho návodu se to nepovedlo díky

Změna předmětu, původně: Forum na internetu (host)

Zaměř se na to abys uměl a dokázal zkopírovat cokoli na server(tvůj web).
Dostal jsi po registraci na 707.cz email a v něm přihlašovací údaje pro FTP?

Příklad:
FTP server : dade.707.cz
FTP user: dade
FTP heslo: 123456
V Total comanderu musíš vyplnit přihlašovací údaje.
http://www.onlinehosting.cz/podpora/nastaveni-ftp- klienta-total-commander-windows-commander
total-commander