Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné stahování dat z internetu

Zdravim
potřeboval bych poradit, jakmile se mi pc připojí k sítí začne si samovolně cosi stahovat, nemůžu mu to nikterak zakázat, antivir nic nenachází a firewall se taky tváří jakoby nic, potřeboval bych nějakej prográmek, kterej mi řekne kam se připojuje a umožní mu to zakázat, nebo nějaký jiný řešení.
Děkuji.

Upřesni, zda po připojení k síti se začne něco stahovat nebo jen probíhá
komunikace PC se sítí (máš asi na mysli internet). Připojuje se ti PC
k internetu po zapnutí PC nebo až "na povel"?
Ono záleží, kolik a jakých programů máš v PC nainstalovaných a jak jsou nastavené.
Jak dlouho to trvá a ustane to po nějakém čase nebo vůbec ne?
Projdi si Naplánované úlohy, nastavení Automatických aktualizací
+ chtělo by to projít si nastavení téměř všech programů ve tvém kompu.
Více procesů se ti nemusí zobrazit třeba v msconfig.