Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lcd monitor - jaký?

Ahoj,

chtěla bych příteli pořídit LCD monitor s úhlopříčkou 21, lépe 22. Nevyznám se v tom, jen vím, že o 22 mluvil, že chce.. Tímto Vás prosím o radu, tip na značku, názor na kvalitu (hry, filmy), odkaz na e-shop. A samozřejmě, čím levnější, tím lepší :) Díky
Změna předmětu, původně: lcd monitor (LaKr) (Kráťa)

jj, taky jsem nakonec šel do LG W2452V a za tu cenu se to dá. V práci mám Dell UltraSharp FP2408W, je to pravda jiná liga, ale extrémní rozdíl v tom není, jen to natáčení panelu vertikálně mi chybí (kvůli M.A.M.E.).