Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sms zpráva - doručenka pro přečtení?

Lze nějak zjistit, zda si dotyčný, kterýmu píšu sms, si tu přečetl sms? Něco jako je doručenka. že přijde když je sms doručena, tak jestli je něco i pro přečtení?
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: sms zpráva (Kurt)
Znížený počet otáznikov. (los)

Ja bych to tak nehrotil. Kdyz do zpravy prida formulku "prosim, po precteni napiste, ze jste zpravu cetl", tak treba ta odpoved prijde.