Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s programem Returnil Virtual System a virus

Po celkem dobrých recenzích a doporučení jsem tento fw sandbox nainstaloval. Ani jsem neaktivoval ještě hlavní ochranu a už "odhalil" vir v souboru dvdshrink.exe, který používám dlouho bez problému. Může to být pravda, nebo je to planý poplach? Poslal jsem exe do virustotal a tam ho objevil pouze 1 antivir (eSafe). Co s tím? A co důvěra v ten sanfdbox systém Returnil? Používá to někdo?
díky ze reakce
Petr

Tak trochu´s nepochopil, k cemu ten program slouzi a ze se da pouzit i pro zcela jine veci, nez je snizovani vykonu pc. Tento program snizuje vykon pc stejne asi tak jako prohlizec a v mnoha pripadech, napriklad pri zkouseni SW je jeho funkcnost vynikajici.
On se te neptal na to, na co vyuzijes vykon tveho pc.

stejne asi tak jako prohlizec

To doufám že ne. Jinak by zabíral stovky MB RAM a při zobrazování flashe vytěžoval procesor na 100%.

Jinak doufám že víš, jaký je rozdíl mezi využitím výkon unějakou aplikací a mezi filtrováním na nižší vrstvě, jako to dělají antiviry, aplikační firewally a různé sandboxy.

On se te neptal na to, na co vyuzijes vykon tveho pc.

Ptal se, jestli tomu věříme a jestli to používáme. O tom, na co využiji výkon svého PC nepíšu, jen píšu, na co ne.