Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dneska mi shořel autobus

Dnes v 18:14 jsem obdržel telefonickou zprávu, že zcela shořel jeden ostravský autobus Solaris Urbino. Stalo se to na konečné a vůz je na odpis. Škoda za 8 miliónů. Ještě dnes večer budu mít fotky z místa činu.
Takže Solaris ev. č. 7705 už nikdy neuvidím.
Chválabohu se to ale nestalo vozu 7601 nebo 7603 to bych asi rozdýchaval mnohem hůře.
Vím, že to tu nepatří, ale budu si muset dát minutu ticha, ti co se mnou soucítí si jí můžou dát také.

//Pokud se adminům bude zdát, že to tu opravdu nepatří, ať tento thread smažou.
Musel jsem ale sdělit své dojmy z této události.

Čeče když to tak čtu, napadlo mne, že na tu převodovku bude mít vliv i teplota a tím pádem hustota oleje. Jestli by se tomu řidiči neměla denně kontrolovat velikost vysunutí dečky kvůli chlazení, aby ta převodovka měla přesně 72,5 stupńů, či kolik je pro ten olej nejlepší.