Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna Biosu

Do nově poskládané sestavy jsem včera namontoval zadní větráček a chlazení disku. Větráček jsem připojil na desku a spustil PC. Proti původnímu Biosu na první řádce nastala změna.:!: Je možné, aby deska Gigabite P55-UD3 udělala změnu v Biosu po zapojení Airen Fan RedWings92 ? Nejsem odborník, ale je tam kupa čísel asi ohledně taktování případně o teplotách. Manuál neni v ruštině..tož jsem hotov :-)..ale počítač funguje..a to je důležité. Jenom jestli s tím nemá někdo zkušenost

..já su matlák..ale teď v práci bych přísahal, že to bylo v oblasti kolem SATA konektorů a byl to určitě droboučkej 4-pin. Ventilátor Airen Fan má pouze 4-pin. Kravskej 4-konektor jsem zapojil pro chlazení disku a ten jsem si vyvedl ze zdroje. A ten Bios se určitě změnil..

..tady je můj výtvor: Case Redstar HERO-17 ATX+ventilátor Airen Fan RedWings92 Clever/zdroj COOLEMASTER 600W SilentPro M600/HD Seagate 250GB SATA+chladič Primecooler PC-HDC SuperSilent/CPU IntelCore i5 750 2,66Mhz sc.1156 8MB/MB Gigabite P55-UD3 sc.1156 GBLAN 7.1 audio/paměť 4GB DDR3 KIT(2x2GB) XMS3 1600MhZ CL9/optika LG GH22LS50/Gainward ATI Radeon 4850 Golden Sample/

Ked sem nenapises jaka zmena v jakom prvom riadku kde, tak ti neporadi ani david copperfield.

P.S. vseobecne vetrak ziadne zmeny BIOSu nesposobuje. Zato neodborne vrtanie sa v PC alebo vybita knoflikbaterka a odpojenie PC od 230V zmeny sposobit moze. Zaklad uvazovania je vediet ze o akych zmenach coho a kde sa bavime.