Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Které HDD byste "teď" doporučili?

Vím, často se názory přelévají, nedávno např. průšvih u Seagatů...

Preference: vysoká kapacita (interní HDD), rychlost, tichost, spolehlivost.
Mí favoriti jsou disky Western Digital Caviar série Black. Existují i úsporné WS série Green, co ty? Nejsou "pomalé" či nejsou s nima problémy z důvodu:

Velice oblíbené disky společnosti Western Digital mají nyní integrované technologie snižující spotřebu disku díky práci se čtecími diskovými hlavami a způsobem parkování disku do klidové polohy. Jedním z těchto disků je i Western Digital CaviarGreen WD15EADS. Ten je vybaven technologiemi IntelliPower, IntelliSeek nebo IntelliPark. Tyto technologie optimalizují činnost disku pro snížení spotřeby spolu s teplotní optimalizací provozu.

Zajímají mě spíše "řady" než konkrétní typy (není rozhodnuto o kapacitách).
Díky za tipy.

loading...

Kdyby byly levnější, určitě bych je bral, bez záruky (resepektive se zárukou třeba týden, akorát na instalaci systému a sw a případné "zahoření").

Zneužili, nezneužili... prostě tato data nemá vůbec co kdo prohlížet. Případná možná škoda (ztráta důvěryhodnosti, vyzrazení vnitrofiremních informací atd.) by pro mě x-setnásobně překračovala hodnotu disku.

No já nevím, copak stará dbase nemá nějaké šifrování dat ? :-D nějaký AES aspoň :-)
A když budeš na srazu poradny a někdo ti stopí počítač a nedejbože nebude mít nic na práci a bude se hrabat v starých dosových hromadách znaků ?
Nebylo by lepší porno strkat do šifrovaného oddílu a na ten dbase udělat druhej ?

Viděl bych to tak, že šance na odcizení je 10x vyšší než že se ti někdo bude pokoušet zadarmo obnovovat data ze zcela mrtvého disku. A ty nemrtvé např. s vadnýma sektorama snad dokážeš vyčistit sám.