Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem komprimace

ahoj mam dotaz kdyz mam DVD SHRINK tak ten umi ze kdyz mam film ktery ma napr. 6gb tak ho zmensi na 4.2gb a kvalita je porad stejne a tudiz se mi vejde na 1dvd

a zajima me jestli exituje nejaky program ktery to dokaze u her mam treba pro evo 2010 ktere ma nejakych 5.2gb a ja bych to chtel hodit na 1dvd o velikosti 4.7gb
jde to nejak?

kdyz mam film ktery ma napr. 6gb tak ho zmensi na 4.2gb a kvalita je porad stejne

moc tomu nevěř, kvalita bývá trochu menší akorát si toho člověk nevšimne.

Já už na dvdčkách nic netahám, ukládám image her v daemoon toools a vše si tahám na druhej pc na přenosným hadru /dneska by možná stačila 8gb fleska/