Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefungují me zálozky" oblíbené, moje, historie

Pánové, nejsem si vedom, ze bych neco nekde menil v nastavení a najednou se mi neukládají data do techto zálozek tady na pc.poradna.net
Za poslední týden jsem mel pár príspevků a nemuzu je najít, bo je ve těchto : Oblíbené Moje Historie třech záložkách nemám.
Nefunguje ani v IE8, ani v Opera 10. Nevíte nekdo co s tím??

EDOT: moje funguje
Změna kategorie, původně: Připomínky (Kurt)

teď jsem zkusil uložit do oblíbených a funguje.
cookies to nebude když zkoušíš různé prohlížeče, ostatně bys to poznal na odhlašování.
přesto pokus: zkus si vyrobit ve windows druhý testovací uživatelský účet, přihlásit se z něj - a otestovat jestli ti to funguje. (budeš se jen muset rozpomenout na zdejší heslo)

ale dík za připomenutí, zjišťuju že tam mám uložený odkaz na článek co zrovna potřebuju.